Listopad 2011

Soutěžím...

12. listopadu 2011 v 9:40 | P€ŤULK& |  Ze života mého
... aneb devatenáctiletá naivní holka si myslí, že může vyhrát - hlavní cenou je setkání s Av v Miami a ona to prostě musela zkusit! Ale protože neumí vůbec zpívat, poprosila ségru, aby se k ní přidala a tak tam kdákají spolu a myslí si, že mají aspoň malilinkatou šanci. Pokud tuto šanci chcete zvýšit, klikněte na zelené VOTE pod videem, byly by Vám obě neskutečně vděčné, i když obě ví, že to k ničemu není. Ale o sny se má bojovat, tak bojujeme!


1430247674_6_w4-i_large

P.S.: Ano, je to hrozné a falešné, ale zkuste si třeba pustit pár dalších videí - všichni jsme hrozní, hihi :)

Vnitřní klid.

9. listopadu 2011 v 19:47 | P€ŤULK& |  Ze života mého
V dnešní době, kdy celá společnost jen někam spěchá si málokdo umí udržet vnitřní klid. Zkuste se na chvilku na ulici zastavit a sledovat lidi kolem Vás, jak spěchají, jak nevnímají - vypadají jako naprogramovaní roboti, kteří jdou z bodu A do bodu B a přitom jsou neustále na drátě a svůj status aktualizují 5x denně (v těch lepších případech)...

To mě jen tak napadlo, když jsem se dnes zastavila a deset lidí do mě vrazilo. Nic se neděje. Taky jsme občas taková.

Prožila jsem nádherný prodloužený víkend (pá, so, ne, po) s M. v Malenkách. Ach, jak já miluji dny, kdy jsme spolu, koukáme na filmy, společně se smějeme i brečíme, jíme pizzu a pijeme víno a buď zatopíme v krbu a přitulíme se k sobě na sedačce nebo zapalíme svíčky a vyčarujeme kouzelnou atmosféru, kterou jsem si musela uchovat jako vzpomínku s velkým V. Ne nadarmo se říká, že nejkrásnější na světě nejsou věci, ale okamžiky.

1 person dies and 100 million cry...

1. listopadu 2011 v 21:30 | P€ŤULK& |  Životní moudra
... 1 million die and NO ONE CRIES!!!

,,The society we live in is really MESSED UP."