Říjen 2011

Plesové a společenské šaty

30. října 2011 v 11:11 | P€ŤULK& |  pictíky na téma
No co, plesová sezóna se blíží a já hledám inspiraci a nápady. Nové šaty si kupovat nehodlám, mám 3 kusy a to mi vážně stačí. Jsem ráda, že je zase vyvětrám, i když ještě nevím, které si vyberu a už vůbec nevím, jaký si udělám účes a prostě aaaaaaaaaa- panikaaaa! Klid, stužkovací ples mého milovaného, ale bývalého gymplu je až +- za měsíc. Všechny obrázky jsou ukořistěny ze stránky http://satyprotebe.cz/, kde se cena pohybuje od 3-6 tisíc(!). Tak schválně, které Vás zaujaly nejvíce?

Děvčata, pojďme snít.

Úchvatné, mít na to postavu, hned si takové šaty pořídím...

Just HAPPY

23. října 2011 v 22:05 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Poslední týden byl plný nenádálých událostí a okamžiků. Školu už začínám nestíhat, teď jsem odevzdala úkoly na Moodle, které mají být odevzdané do dnešní půlnoci - stihla jsem to. Užívala jsem si Vídně a mého milého, lepší okamžiky než tyto neznám.

Udělala jsem autoškolu. Na poprvé. Teď to tady píšu jako by to pro mě nic neznamenalo a jako bych předem věděla, že to dám, ale právě naopak. Ještě teď jsem v šoku.
JÁ JSEM TO DALA!!!!
YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES!
Ano, už se cítím lépe. Jsem na sebe pyšná. Test na magistrátě na plný počet bodů, což se mi doma povedlo jen jednou. Údržbu jsem obkecala na jedničku. A samotná jízda? Brrr, ty nervy, ten stres, cítila jsem se jako před maturitou. Chlapec, který jel se mnou to nedal. Už podruhé. Bylo mi jej líto, ale já jsem to dala. Skákala jsem štěstím celým městem jako pominutá. Ve čtvrtek jsme to s drahým oslavili ve Vídni Labruscem.
188883_193626017325719_181278658560455_601587_3098399_n_large

Užila jsem si nádherného Schönbrunnu, Gloriette, vídeňského parlamentu - prohlídka v němčině (pro bobka jako jsem já to - ale nejen já - to překládal i do angličtiny), procházek v centru a nejen v něm, nádherného prostředí Simmeringu a taky krásného, útulného bytečku M.

Cesta vlakem sice stála za prd, výluky nebo sebevrazi na kolejích, ale se zpožděním jsem vše zvládla a hledala katedru Uni Wien, kde měl M. přednášku. Samé lepší historky.

Zítra zase škola a práce (ať žijou Vítkovice!).

Jo a už jsem Vám řekla své plány na konec roku? Vánoce ve Vídni a Silvestr v Paříži s tím nejmilejším na světě. Nemůžu se dočkat. Jsem prostě šťastná a doufám, že mi to vydrží!

Už jen tři týdny a jsem zase ve Vídni - vánoční trhy se blíží :)

...Renesmé

Simple Plan - Jet Lag ft. Natasha Bedingfield

19. října 2011 v 14:59 | P€ŤULK& |  videa
Na mé dnešní vítězství!!! :)
P.S.: Více info zítra/pozítří.

Propast přede mnou?

17. října 2011 v 20:05 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Zdravím,
nebojte, žádný depresivní článek to dnes nebude, jen jedna možná vyhlídka.

Poslední dny byly fajn, vlastně více než fajn. Ve čtvrtek přijel M. z Rakouska a až do dnešního rána jsme byli spolu. Přijel za mnou! :) Viděli jsme se asi po 19 dnech a tak jsem si jej užívala každičkou minutku. Teda kromě so/ne, kdy jsem jela na smuteční mši - 10 let po smrti mého strejdy Kamila. Bylo to hezké, jak jsme se celá rodina sešli a byli tam společně. Pak jsem šla do práce na mou druhou směnu v nové práci - už jsem Vám určitě říkala, že jsem z mekáče v lednu doslova ,,utekla", řekla jsem si dost, za stejné prachy můžu dělat i práci, kde se tak nenadřu a nespálím. A jak jsem řekla, tak jsem udělala, našla jsem si brigádu a to moc skvělou, sice přes známé (co v dnešní době zvládneme bez kontaktů, že?). Jsem pokladní v ČEZ Aréně v Ostravě, prodávám lístky na hokej (HC Vítkovice Steel) a jelikož jsem jejich velký fanda (jako asi všichni v okolí), tak jsem nadšená a práci si docela užívám. Ať už mluvím česky, slovensky, polsky, anglicky, zatím problémy nebyly, spíše naopak pochvaly a dýška. No, proč ne? Dnes jsem měla první seminář z předmětu, který už teď nenávidím: somatologie a antropologie, nevím, čím to je, že co se biologie a chemie týče mám štěstí na ty největší kretény (pardón). Chodím na přednášky (kromě již zmiňovaného) a jsem zatím vzorná vysokoškolačka. Už mám za sebou dokonce jednu prezentaci, ale se seminárkama jsem ještě nezačala, není čas. Blíží se nejutajenější den, který Vám už brzy vyzradím, ať už dopadne jakkoliv. Já věřím, že to zvládnu. A když ne? Svět se nezboří - žádný učený z nebe nespadl ;)
Myslete na mě, možná Vás napadne o co jde, ale prosím, nepište to tady - chodí zde lidé před kterými se to budu snažit skrýt až do úplného konce, protože kdyby se mi to náhodou povedlo, bylo by to překvapení s největším P na světě!

X_ea072259_large

Milý Ježíšku, celý rok jsem byla hodná, doma poslouchám, úkoly si dělám, do školy chodím, pomáhám nemocným a chudým - prosím, splň mi toto mé jediné přání - ať to ve středu zvládnu!

P.S.: Ať to zvládnu nebo ne ve čtvrtek vyrážím do Vídně za milovaným - ozvu se, slibuji. (To jen dodatek pro ty, které to zajímá a kteří to čtou.)
Pac a pusu
...Renesmé

The X Factor USA

8. října 2011 v 18:28 | P€ŤULK& |  videa
Vzpomínám si na dobu před pár lety, kdy jsem hltala každý díl České SuperStar. Teď se na podobné soutěže nedívám, ať je to SuperStar, Česko Slovensko má talent nebo X Faktor. Přijde mi to jako ztráta času a čas je v dnešní době hodně cenný. Ale od té doby, co TV JOJ začala vysílat X Factor USA a já prošla kolem televize, vždy mě někdo zaujal a já jej pak vyhledala na YouTube. Dnes jsem to už podruhé hltala v tv od začátku do konce, je to něco jiného než ty naše soutěže, to víte, země neomezených možností, talentů. Je to šílené, ale miluji hudbu a někteří lidi jsou prostě skvělí. Chci se s Vámi podělit o nejlepší čísla z castingů. Schválně napište, kdo se Vám líbí nejvíce nebo naopak méně, budu jen ráda.


Tak nízké sebevědomí a přitom byla tak skvělá! Fandím jí!

-> 51.design

7. října 2011 v 10:34 | P€ŤULK& |  designy
51.design

Podzim je tady a s ním kromě deštivého počasí přichází i můj nový design. Není depresivní, nýbrž melancholický. Přeji Vám všem, aby jste mohli žít život, který na Vás čeká.