Duben 2011

Who knows?

21. dubna 2011 v 22:51 | P€ŤULK& |  Ze života mého

Ahoooj,
po malé pauze, během které jsem téměř nic nestihla se hlásím do služby! Semlelo se toho tolik, že ani nevím čím začít. Proč je tu fotka Av? Protože ona byla opět tou osobou, která mi nejvíce pomohla při menším kolabsu v záležitostech ohledně lásky. Znáte to. (nebo ne?) Její nové album, které mi M. koupil jsem si už poslechla tolikrát, že už je snad vydřené (jasně, že není). Song Wish You Were Here mě dostal, I Love You rozbrečel, Smile podpořil... a tak bych mohla pokračovat do nekonečna, důležité je, že jsem se z toho vyhrabala a že je vše tak, jak má být... :)
Co se týče školy - budu mít nejlepší vízo za celé čtyři roky na gymplu - kdo by tomu věřil, vyznamenání? Možná. Jisté je, že to nebude žádná trojka. Chápete, po tolika letech snažení mi to až teď vyšlo. Teď, když už mi to je vlastně k ničemu. Taky nechápu proč teď najednou po nás chtějí seminárku do IVT? Proč teď musím dělat seminárku o kostelech na našem kraji? It's not normal. Ale aspoň mám nového kámoše - pastora :DJinak můj momentální psychický a fyzický stav? Nic se mi nechce, nechce se mi učit a je mi to celkem jedno, že už nemám ani měsíc do hrozného slovíčka na M. Je tohle normální? Že to ignoruju a užívám si prázdniny, sluníčko, zmrzlinu, Marečka...? Tablo vyvěšené. Navíc už vím svůj den D - 17.5 dopoledne. A dopisy z univerzit chodí a chodí a mě se diář příjimačkama zaplňuje a zaplňuje. Kecám, zase tak moc jich nedělám. Ale mám to tak super rozloženo:
30.4. - Ostrava NSZ - OSP, ZSV
7.5. - Brno TSP
17.5. - Havířov - ústní maturita - JČ, JA, ZSV, D
21.5. - Olomouc - TSP
26.5. - Ostrava - TSP
30.5. - Havířov - písemná státní maturita - JČ
31.5. - Havířov - písemná státní maturita - JA
8.6. - Brno - oborové testy
8.-10.6. - Olomouc - ústní pohovor - jen pro nejlepší řešitele TSP
- vypadá to děsivě takhle sepsáno pod sebou a to ještě čekám na poslední termín do Ovy
- nepředpokládám, že Vás to zajímá, ale možná jsem si to potřebovala utřídit i sama pro sebe :D
- ještě, že jsem strašně in a mám IN kartu jinak bych se asi nedoplatila

A světe div se - pořád nic. Pořád to na mě nespadlo. Je mi to docela jedno. Počítám s tím, že jsem si dala školy nad můj rámec možností a že se nikam nedostanu. Hledám si dokonce brigády a určitě bych vyjela někam za hranice. Takže uvidíme, jak to všechno dopadne a já hlavně doufám, že to vše zvládnu. Už teď jsem v neustálém kolotoči, což mi moc neprospívá, párkrát jsem omdlela už i venku a to není dobré znamení. Beru prášky, jak na imunity, tak na neustálou bolest hlavy a také na paměť - jinan + lecitin a jsem v úplně jiné galaxii!

Jo, už končím. Zase někdy příště - třeba to příště bude konečně správně depresivní článek...
...Renesmé