Březen 2011

Petra come on! :)

28. března 2011 v 18:07 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Zdravím!
Neznám bezpečnější a příjemnější útěk z reality než blog a proto jsem zase tady. Možná naposledy na hodně dlouhou dobu, ale možná ne, kdo ví...

V sobotu jsem v Olomouci získala svůj první certifikát z oblasti psychologie (spolu se mnou asi další dvě stovky účastníků). Je to takový můj první pomyslný schůdek na obrovském schodišti, na jehož vrcholu je mé vysněné povolání. Schody budou, tedy JSOU velké a nemohu na ně lehce vylézt, ale i když má cesta zahrnovala nějaké odbočky a okliky, budu mířit ke svému původnímu cíli, protože když se vzdáme svých snů, kým potom ve skutečnosti jsme?

Mám takový jeden skvělý a osvědčený tip, aby jste nikdy nezapomínali myslet pozitivně. Bude to znít asi divně, ale zkuste si nakreslit někam smajlíka - obyčejného --> :). Já si ho nakreslila na hřbet ruky a nestačili by jste se divit. Když jsem opět dostala depresi, že nic nestíhám (a opravdu nestíhám) a měla jsem chuť se vším třísknout, podívala jsem se na ruku a začala jsem se smát. Od srdce, bylo to skutečné, nikoli předstírané. A řekla jsem si, makej, ty to totiž zvládneš! Za následující týden jsem tuto metodu aplikovala na polovinu naší třídy a řeknu Vám, takové pozitivní ohlasy! Je to sice takové hloupost, ale člověka to nakopne! Nevěříte? Zkuste...


Takže i když teď mám nejkrizovější období za celých svých 18 let a i když nic nestíhám a za měsíc a kousek je tu ta hrozná zkouška na M a bude tu spousta přijímacích zkoušek a pohovorů, nakreslím si na ruku smajlíka a dodá mi to takovou vnitřní pohodu, že to až není možné.

Ale teď už bych se měla pilně učit, zítra písemka z dějáku, v sobotu nejspíše můj poslední pokus na nejpitomějších NSZ (sciích) - OSP, ZSV a za dva týdny prvních 14 maturitních otázek do dějepisu.

Jo a začínám tak nějak bulat školu (!)... No a?! Však jsem ve čtvrťáku!!!

P.S.: Myslete na mě. Já myslím na Vás!!
P.P.S.: Don't forget to smile!!
:)
...Renesmé


What The Hell

17. března 2011 v 20:27 | P€ŤULK& |  videa Avril
Po dvou měsících vkládám nejnovější klip od milované Av* Milióny lidí ji kritizují, odsuzují, ale milióny milují. A já patřím mezi ty milující. Tím, že si přebarvila vlasy a vyspěla, neztratila mou přízeň (jako u mnohých). Jsem ráda, že se vrátila, tolikrát mi její písně pomohly a teď tomu nebude jinak - slyšeli jste její nové písně? Už se nemůžu dočkat chvíle, kdy mi dorazí CD z USA! A klip? Skvělý! WTH is coll, isn't it?

Oficiálně a nahlas řvu: ,,AVRIL IS BACK!!!!"


That's impossible

14. března 2011 v 15:38 | P€ŤULK& |  Ze života mého


Zdravím po dlouhé době, přišla jsem si postěžovat (jak jinak). Jsem ve čtvrtém ročníku, za dva měsíce (TY VOLE!!!) maturuju a jsem v naprosté pohodě. Tedy nejspíše jsem ve stádiu naprosté ignorace - je mi to nějak fu(c)k. Odpolední semináře začínám flákat (čti kašlu na ně - nechodím tam), v nematuritních předmětech (bi, ch) si můžu dělat, co se mi zlíbí - na ch po vydařené písemce už nemusím, co nemusím, nesmím přijít. Konečně. Po šesti letech chemie se na ni můžu konečně oficiálně vyklašlat! Kyslík, uhlík, vodík - SVOBODA! Maturitní generálka levou zadní, mám pocit, že to vymýšlí Paroubek či co, ta čeština byla moc funny! Toho se nebojím!

Tak nějak začínám mít strach, že neodmaturuju. Když já hloupá nána si dala dějepis aka historii miluju, což není tak úplně pravda, spíše jsem neměla moc na výběr. Co jiného jsme si asi tak měla vybrat? 90% děcek si vzalo matiku, ale já jsem s matikou rozhádaná, takže by to asi nedělalo dobrotu.