Leden 2011

School sucks!

30. ledna 2011 v 11:46 | P€ŤULK& |  Ze života mého

p-e-t-u-l-e.blog.cz
      Nějak takhle to u mě vypadá už nějaký ten pátek - knihovnička plná a exempláře z knihovny už leží všude možně, i na zemi. Ale řekněte mi, KDY mám tak asi číst? Přes týden se to nedá... Jdu do školy, kde mě drží do čtyř hodin, o půl páté jsem doma, učím se na další den (což stejně nikdy nestihnu všechno), umyji se, najím se a vyčerpáním padnu do postele. Další den se jen modlím, nic jiného mi ani nezbývá.

      A navíc bych nejraději měla na svém maturitním seznamu ty největší bichle jako Svět podle Garpa (Irving), Anna Karenina (Tolstoj), Evžen Oněgin (Puškin), ... 

      Do toho zpracovávám maturitní otázky (ano, ještě je NEMÁM). Co druhý den se třískám hlavou o zeď, že jsem si dala maturitu z dějepisu (slyšíte dobře). Měla jsem si dát zemák nebo něco podobně primitivního, ale to bych nebyla já, kdybych si to ještě více nezkomplikovala než už to zkomplikované je. Děsím se chvíle, kdy si budu opakovat tisíce letopočtů od pravěku, přes Řecko, Řím, až po světové války a současné konflikty. Myslím, že se je ani nenaučím, ale dost pesimismu.

-> 49.design

29. ledna 2011 v 18:04 | P€ŤULK& |  designy
49.design

Jiný pohled na život, jiný design. Neodpoutávejte se od svých snů. Držte se jich zuby nehty, ať Vám okolí říká cokoliv. Jsou to VAŠE sny... VÁŠ život :)


p-e-t-u-l-e.blog.cz