Říjen 2010

Ten čas tak letí...

12. října 2010 v 10:05 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Co se stalo za tu dobu od zveřejnění posledního článku?

* Přijela jsem ze Španělska - Valencia - Oropesa del Mar, Morella, Peňíscola, hl.město provincie - Valencia - Ciutat de les umění i les Ciències - Oceanográphic a mé první spatřené vystoupení delfínů - live, procházka pod žraloky, tisíce rybkama, tučňáci, lachtani, plameňáci, labutě, želvy, velryby a všude kolem krásné futuristické stavby, palmy, krásných 30 stupňů a prostě... byl to veliký zážitek! Poté muzeum věd prince Filipa, ale tím vás tak nechci zahltit. Zkrátka jsme stihli spoustu výletů (i když na konci září byla stávka), stihli jsme se okoupat několikrát v moři (já se samozřejmě spálila) a užívali jsme si sluneční paprsky na začátku října, zatímco v čr odporně pršelo. Jsem živá zdravá a mám milión a jeden nový zážitek a už se těším, až pojedu do Španělska potřetí! :)

* Ve škole jsem stihla "zazářit" v podobě výkonu 1,1,2,1 - což je v chemii mega super! Dále napsat biologii na 3 a matiku taktéž, což považuji za své nadvýkony. Jinak to nejhorší mě teprve čeká a co je horší? Že času je čím dál tím méně.

* Od včerejška, jak všichni asi víte začaly generálky na státní maturitu. Ach jo, napsat v jeden den didaktický test z jč, písemnou práci z jč a písemnou práci z ja na dvě části dá vskutku zabrat! A dnes mě čeká poslední test od 13:00-14:00hod. didaktický test z ja. No bude to zajímavé, jsem ráda jen, že jsme první ročník, tudiž nikdo nebude hledět na úroveň. Takže ano, já gymplačka si dávám základní úroveň! (která nutno podotknout byla jako test pro zš :D)..
p-e-t-u-l-e.blog.cz

* Co se týče M., vše klape tak jak by mělo. Není to dokonalý vztah bez vrásky, ale to není žádný. Hlavní je, že se milujeme a že se blíží náš třetí společný měsíc :) Nikoho jiného už nechci. Věřím, že je to ta pravá životní láska... O víkendu jsme si udělali hezký výlet do Malenek. Rodinný nákup autem, romantická večeře bez svíček o půlnoci, čtecí kroužek v točící posteli, drbání, bitky aka Německo uzavře mírovou smlouvu a pak stejně danou zemi napadne. Pane Bože, já ho miluji! 

* Uf, to mě celkem vyčerpalo, musím se učit na zítřek a číst a trochu se v té Sophiině volbě posunout, už na to nemám moc času... A večer do kina na Habermannův mlýn. 

... Renesmé