Květen 2010

maturitní atmosféra...

18. května 2010 v 21:51 | P€ŤULK& |  Ze života mého
...kterou ochutnám "už" za rok ! Čas letí, to je k neuvěření. Dělá se mi zle, really. Dnes jsme se spolužákama dohodli a šli se podívat na maturity - zsv, aj - pfff, jsou to frajeři, já tam asi nedojdu nebo ztratím hlas nebo tam omdlím nebo tak něco. Nevěřím tomu, vždyť jsem pořád ta větší malá holčička na střední. S třídním se domlouvá stužkovák, brrr. Je mi vážně zle !!

p-e-t-u-l-e.blog.cz

Mimoto, školní slohovou práci na podobně zapeklité témata, jako u maturitních jsem napsala na jedničku a těch by se člověk na jedné ruce dopočítal. Měla jsem z toho vážně radost, jelikož jsem si osobně myslela, že to bude katastrofa, navíc sotva jsem to stihla se zvoněním. Zdá se, že mi stres svědčí. I když kritika paní profesorky na některé práce byla až přehnaná, ale každý ať soudí dle svého.
p-e-t-u-l-e.blog.cz
 Ale, že by někdy do našeho města, jako je Havířov dorazila povodeň by mě nikdy ani ve snu nenapadlo. Vždycky to bylo někde v Čechách, na Moravě, ale nikdy voda nedorazila tady do měst, jako je Havířov, Ostrava, Karviná, Bohumín a spol. Když jsem jela v pondělí busem ze školy a viděla jsem zatopený podjezd u nádraží, opravdu jsme zírala... a nejen já. Celý facebook mi zahltily fotky, sdílení fotek a videa. Nehledě na to, že jsem domů místo klasických deseti minut jela přes 40 objížďkou a v koloně. Zašla jsem si do knihovny a domů šla pěšky, ale mohlo mě napadnout, že bude celý chodník zatopený a já tak dopřeju lázeň svým botám? Tohle jsem tady nikdy nezažila, ale všechno je jednou poprvé. Naštěstí, voda ustála a prší sice u nás neustále a bez deštníku nemůžu jít pomalu ani na záchod, ale dostanu se konečně bez dlouhých objížděch do školy a nazpět do své části města. Díky bohu.

Btw viděli jste dnešní zápas Česko - Kanada? Myslím, že jsme frajeři a kanaďané neumí prohrávat :))
...Renesmé