Březen 2010

25.3.2010

25. března 2010 v 21:30 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Čtvrtek u mě alá pátek. 
V úterý jsem nebyla ve škole, zítra nebudu ve škole - nějak jsem se poslední dobou rozjela, ale co už. Přežila jsem dnešek ve znamení nejhoršího dne měsíce !! Bez pětek, nikde mě nevyzkoušeli, proplula jsem značným štěstím, napsala si písemky, měla přednes před celou třídou což strašně miluji o knize, což bylo náročné, jelikož profesora nezajímá obsah, ale to, co tím autor chtěl světu říci. Je to nejlepší profesor, podle mého na naší škole. 

Přežila jsem, ustála jsem to, vše napsáno a zítra můžu v klidu jet pár hodin vlakem do Prahy! Jupí. S taťuldou na půl marathon = rozcvička na marathon ;) Obchody, relax, žádná škola ani práce a tak. Už si to celkem zasloužím nebo ne? Těším se na ty "pražkýýýýýý kundýýýýýýý". Bez komentáře ;) Myslím na Vítkovice, páč oni ten postupou do semifinále s debilní Spartou vyhrajou a jo a jo! :)

Mějte se hezky.
...Renesmé

p-e-t-u-l-e.blog.cz

Nějaký den v týdnu - datum neznámo.

16. března 2010 v 10:55 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Hola!

Bum. Klid a ticho. To jsem potřebovala - aspoň jeden pitomý den bez školy. Díky bohu za dnešek. Díky bohu za mé báječné rodiče. Bůh je všemocný, i když na něj nevěřím.

Jsem asi "nemocná". Ale žádná klasika, jako chřipka nebo angína. Ba naopak. Něco, co mě neustále vyčerpává a já jen spím a spím. Možná se začíná po pár letech projevovat to, že nejím maso. To by ještě nebyl problém, ale já už nejím téměř nic. Moje klasická snídaně je buchta nebo křupínky s mlíkem, na oběd si dám pár zrníček hnusné rýže ze školy a večer sezobnu maximálně chleba s medem. Mamka to má se mnou těžké a popravdě, už pomalu neví, co mi má vařit. Jsem hrozná. Vím to. Ale už nikdy nebudu jíst normálně. Občas mi vyhrožovali doma, že mě zavezou do léčebny, ale těžko říct, jestli to mysleli vážně nebo ne. Jsem tu a tak občas musím zatnout zuby a sníst aspoň obyčejné brambory, aby viděli, že jím. Na(ne)štěstí jsem pořád tlustá, takže nikdo zbytečně nenabírá žádné podezření. Nejraději bych se sebrala a šla k doktorovi, páč ta celková únava, vyčerpanost a přešlost už mi leze krkem. Můžu spát celý den nebo hodinu, je to pořád stejné. Tak mě to bude ničit dále, až mě to jednou úplně zničí...
...Renesmé

Neděle - den sedmý

7. března 2010 v 21:11 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Prázdniny končí. Já končím s ním. I s ním. Se všema. Svět bude lepší? Ne. Pořád to bude stejné, ba dokonce horší protože zítra je milovaná a stresující škola, kde ztvrdnu asi do čtyř. Bojím se dějáku, jako obvykle. Takže číst povinnou knihu a krapet historie* Takže brou.
...Renesmé


Sobota - den šestý

6. března 2010 v 16:32 | P€ŤULK& |  Ze života mého
,,Nikdy nepochopíš, jaké to je, dokud to nezažiješ na vlastní kůži."

Nesnáším když se hádají. Nesnáším to více, než cokoliv jiného.

Sestra si přijde ráno lehnout ke mě do postele, přetáhneme přes sebe peřinu a povídáme si, zpíváme, cokoliv, abychom to neslyšely. Po chvíli stejně ležíme roztřesené a se slzami v očích jsme rády za to, že máme alespoň jedna druhou. Stává se to častěji než je zdrávo. Bolí nás to. Tak moc nás to bolí. Nejraději bych se sebrala k babičce a bydlela tam, což by nebyl problém, ale sestřičku bych tu nenechala. Přes ty všechny hádky je to má sestra ! Vydržíme to spolu a jednou bude zase líp. Věřím, že ano.
...Renesmé

Pátek - den pátý

5. března 2010 v 15:15 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Na zastávce "Šenov, čsad" se cítím, jako doma. Za poslední týden, jsem tam byla každý den. Odtud mi totiž jezdí bus do Ovy. Dneska jsem jela s mamčou a ségrou nakupovat - prošly jsme snad všechno, včetně McD, ale ani v "hip-hopovém" obchodě, jak tomu mamka říká se mi nic moc nelíbilo a když už ano, pouze velikost S. Fakt nejsem anorektička, jako ty figuríny ve výloze a už mě to dost stesuju. Všude samá eSka, nebo XeSka. Koupila jsem si aspoň novou řasenku :) Když už nic. Pozdravila syna od majitele McD a raději jsem přidala i úsměv, aby o mě neměl pak špatné mínění ! :D A teď si přečtu jednu kapitolu povinné četby do semináře, kterou musím přečíst do čtvrtka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a půjdu se učit. Co mi zbývá, prázdniny se mi pomalu, ale jistě blíží ke konci.
...Renesmé

Čtvrtek - den čtvrtý

4. března 2010 v 19:12 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Alice in Wonderland je další povedený snímek krále režisérů Tima Burtona ! :) A má tu nejkrásnější písničku na konci ! ♥
...Renesmé


Středa - den třetí

3. března 2010 v 21:54 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Prázdniny se mi krátí a já stejně nestihla ani polovinu toho, co jsem stihnout chtěla. Zastavte někdo ten čas, aspoň na chvilinku..
...Renesmé

Úterý - den druhý

2. března 2010 v 22:30 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Ztracená. Sama v sobě.
...Renesmé

Pondělí - den první

1. března 2010 v 19:29 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Místo školy do práce - tak by se mi to líbilo napořád :) Nehrabe mi, jen to tam mám tak moc ráda. Občas si zanadávám, ale kdybych to tam neměla ráda, tak už tam nejsem. Samotná kuchyň se za poslední měsíc hodně změnila a když jsem tam po dlouhé době přišla, připadala jsem si jako Alenka v říši divů. Hledala jsem i ledničku (!). Monitor teď číhá na každém rohu, na jednom dokonce monitory dva a všechno tam pípá, zvoní a cinká více než obvykle. Jsou zavedeny nové výrobní způsoby a pan šéf rád chodí a ptá se brigádníků v domnění, že to nebudou vědět, ale já jsem to věděla. Haha. Btw před směnou jsem jela už od mých milovaných mlýnů s K., která je ukecaná jako němý. Pfff. Vyměnila jsem si pracovní kalhoty a jsou tak moc pohodlné, že v nich udělám klidně šňůru, kterou neumím :)
Dneska bylo moc moc krásně a doufám, že takových dnů bude více. Pročištěná hlava, i když trochu bolavá - pořád mě zlobí mrška, zahrává si se mnou. Teď už faktor strachu, repete závěrečného ceremoniálu - musím si užít Av a spinkat a zítra ještě jednou do mekáčku, prosím :)
...Renesmé