Listopad 2009

New Moon - CineStar

28. listopadu 2009 v 20:17 | P€ŤULK& |  Ze života mého
,,Bude to jako bych nikdy neexistoval..."

Jediné oko nezůstalo suché...

Dočkala jsem se!! :) Hele tak ten díl byl stoprocentně lépe zfilmován než díl první, i když to tak na csfd.cz zrovna nevypadá. Je mi to fu(c)k, já se bavila - ano, bylo tam spoustu vtipných scén a smích spolusedících v kině mě nabíjel ještě pozitivnější energií, než jsem v tu chvíli měla. Jsem prostě nadšená. Samozřejmě jsme s Lucinkou, před tou čtvrteční premiérou měli hlad a tak jsme zašli do mekáče, kde jsem prohodila pár slov s mou vedoucí, ale také se spolupracovníky; prošly obchody (hned jsem koupila M. dárek na Vánoce - první) a bylo fajn - moc fajn. Domů jsem jela dvoustovkou, vráááu.

Btw: Viděli jste někdo zfilmovaný Plechový bubínek?
(Já na něm byla povinně se společensko-vědním seminářem. A mám z toho takové fakt smíšené pocity. Jedním slovem. Mazec. A už se na to asi nikdy nepodívám! ;)

20.11.2009

20. listopadu 2009 v 15:01 | P€ŤULK& |  Ze života mého
První celé volné odpoledne bez strachu ze zítřejšího dne, i když něco se dít bude, ale to si jen zahraju menší roli alá stará milenka se zlomeným srdcem. Jsem ráda, že tam budu mít nejlepšího kamaráda, který bude doufám tedy na mé straně.

Dnešní školní den celkem dost free a to jsem se včera učila, jako divá. To víte my máme na ch. strýčka K., který už nám pod stromeček naděluje - pětky. Jinak mám po třídních schůzkách a v něčem jsem se zlepšila a v něčem naopak klesla od minulého roku. Nikdy nevím na čem jsem. Za chviličku si půjdu zpracovat 50 otázek na test z fyziky, jako bych snad maturovala?

Jsem vyčerpaná, unavená - moc jsem toho nenaspala. A chci mít taky chřipkové prázdniny. Chro, chro.

...Renesmé

P.S.: Dnes začíná světová premiéra New Moon! Za pár dní už i u nás :-)))A tak si žiju.

14. listopadu 2009 v 20:07 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Den plný znamení. Rušné velkoměsto - narvaná tramvaj. Rozcházející se mladý pár v temném parku. Křik. Hádka. Potkan. Kreditka. Milky za 12,90,-. Toast. Vyvolený. Dřina. Pot. Pocit toho, že někam patříte. Samota. Žádné smsky. Jen nejlepší kamarád a kamarádky, kteří nezradí nikdy.


Momentálně jsem ve velké euforii, ale byla jsem mimo. Popíšu Vám to asi takhle. Máte bárbínku(v mém případě spíše Kena) a hrajete si s ní - každý den. Každý den jí češete vlasy, umýváte, převlíkáte. Snažíte se, ze všech sil. Ale jednou přijde holčička a tu bárbínku si prostě vezme. Neptá se zda smí. Vlastně jí to nezajímá. A barbínka je ráda s tou novou holčičkou a na starou jako lusknutím prstu zapomene. Kdo za to může? Nová holčička, nebo bárbínka a nebo snad stará holčička? !!

Po dnešku už nevěřím ničemu. Seděla jsem na zemi v parku a všude kolem byla tma. Byla jsem v depresi, propadla absolutní bezmoci a začala plakat. Sesunula jsem se k zemi do chvíle, kdy jsme si uvědomila, že jsem v nebezpečí - utíkala na bus a do náruče toho, kdo mě ještě nikdy nezklamal.

Myslím, že jsem připravena i prakticky na studium psychologie.

P.S.: 26.11 - premiéra New Moon! ♥

...Renesmé

Láska a přátelství nikdy nezklame, zklame vždy člověk.

8. listopadu 2009 v 14:04 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Za poslední dobu jsem se posunula zase o kus dál. Lásku potřebuju, jako každý a nehodlám tu psát, že jsem se zamilovala, protože to není pravda a zatěžovat Vás tím? To ne. Jen vím, že někteří lidé se mění - dospívají a jsou rozumnější, ale někteří zůstávají stejní - podlí lháři, který v životě nic nedokázali, jen manipulují s lidmi a hrají na city. Tentokrát jsem věděla, kde je můj soupeř a znala jsem jeho slabiny, tudiž neměl šanci vyhrát. Taky, že nevyhrál - prohrál a vyvěsil bílou vlajku nad srdcem jedné zamilované duše, která ho oslepena láskou přijala zpět. (Píšu schválně tak trochu nepřímo, protože oba ví, kde mohou narazit na mé slova, které si nevymýšlím a nelžu!) Jsem ráda, že jsem zachovala přátelskou důvěru a neztratila svou hrdost.