Říjen 2009

Závislost?

29. října 2009 v 14:57 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Hele, než začnu psát cokoliv o mě, chci vám poděkovat, že i když vás totálně neobjíždím, nestíhám, tak vy pořád chodíte a píšete - když máte čas. Je to od Vás strašně hezký a já si toho vážím!

By the way, jistě jste si všimli, že má velká závislost jsou seriály. Zrovna teď jsem v první sérii Gossip Girl a nemůžu si to vynachválit. Je to možná tím, že jsou to příběhy z lidského života, láska, přátelství, rodina a velkou roli hraje i móda, řekla bych. Nemůžu si prostě pomoci. Ani kniha mě nezaujala tak, jako stvoření tohoto seriálu.

P.S.: Určitě by mě zajímal i Váš názor :)


Jinak co se týče mého života, ode dneška nemůžu pít moc slazené vody, nejlépe čisté, takže mám balík Dobré vody, kterou piju se zacpaným nosem - ještě, že se nevidím xD Stále fandím Martinovi Chodúrovi, dělá mi radost, ostravák. Pak taky samozřejmě fandím Markétce a Domče. A co Vy? Pište, pokud se koukáte.

P.P.S.: Dnes večer jdu konečně do kina na Nezvratný osud 4 3D s kámoškou a jejím bráchou :))

...(xoxo...Gossip Girl) Renesmé

Samsung GT-S5230 Star

27. října 2009 v 21:27 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Ano, včera večer jsem se rozhodla, že by to chtělo nový mobil a tak jsem si pro něj dnes s maminkou jela do Ovy, ale nenechte se zmýlit - koupila jsem si ho úplně sama (!) - jo, cítím se fajn ;) :D A mám konečně paušál a dala jsme si rovnou tarif bav se s mými pěti - čísla budu střídat :) Jsem spokojená a prázdniny můžou začít! :-)))
...Renesmé

Oficiální rozchod ...

22. října 2009 v 17:28 | P€ŤULK& |  Av & Deryck
Úplně jsem zapomněla tento článek zveřejnit i zde...

Po měsících bulvárních zpráv a ošklivých fámů,Avril Lavigne i Deryck Whibley potvrdili že se oficiálně rozešli. Avril se vyjádřila:
"Deryck a já jsme spolu byli 6 a půl roku.Od 17 sme byli přátelé,v mých 19 letech jsem spolu začali chodit a když mi bylo 21 tak jsme se vzali.Jsem vděčná za náš společný čas a také za naše přátelství,které nadále potrvá.Obdivuji Derycka a cítím k němu velikou úctu.Je to nejúžasnější osoba co znám.Mám ho ráda z celého svého srdce.Deryck a já se od sebe oddělujeme a míříme dopředu v pozitivním duchu.
Děkuji mojí rodině,přátelům a všem svým fanouškům za podporu."

Rep: Rocker Avril Lavigne Not Pregnant

I want to be a psychologist

21. října 2009 v 16:37 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Zdravím.

Né, že bych v tom dříve neměla jasno, ale jak nad tím tak přemýšlím - baví mě to. Of course! Žádná azafata ani lhářka, neboli právnička, jako pravá polovina naší skupiny ;) Vždy jsem byla výjimka a tak ostatní chtějí být právnici, doktoři, piloti, apod. já chci být psycho xD Náhodou, teď musím číst do semináře zsv - psychologický výklad pohádek, tudiž jsem zvědavá . A když to nevyjde, tak budu psát autobiografické knihy :D

By the way - po této písemce asi devadesátiprocentně propadám z matiky :(

...Renesmé

Maybe, when he broke my heart , he forgot that I coul feel....

17. října 2009 v 20:10 | P€ŤULK&
To co jsem prožila včera - to si nepřeji už nikdy - nikdy - nikdy zažít.

Znáte to?


Totální bezmoc, neustupující beznaděj, která se Vám snaží duši rozdrásat na malinké krvavé kousíčky. Vidím se, jakoby to bylo včera - počkat, ono to včera bylo. Vidím se. Vidím dívku - smutnou, z tváře ji ztékají slzy. Slzy nevyčíslitelné bolesti. Ten vzlykot, zaujme kdejakého kolemdoucího. Dívají se tupě s nechápavým výrazem. A ona sedí v té tmě a čeká, že se objeví. Husa naivní - nepřišel. Ještě byla malilinká naděje - zazvoní(m), ale za chvilku mluvím s neživou věcí - se zvonkem samotným, i když spíše s tou zdí. Poté se roztříštila i ta poslední naděje někde v dáli. Dívka se schoulila na studený a mokrý štěrk, u jinak veselého dětského hřiště s houpačkou, i klouzačkou a mrzla. Nechávala na sebe dobrovolně kapat kapky nevyčíslitelné tíhy. Ocitá se na dně. Dno, ze kterého ji může odrazit se jediný člověk a on to ví. Přestávala cítit vše, jen ne srdce - to dále tlouklo pro tu osobu, bez které žít nehodlám!

...Renesmé


Po dlouhé době píši...

16. října 2009 v 16:57 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Mám chuť tady vypsat všechno (nebo aspoň většinu) podstatných věcí a taky je vypíši a to hned teď :-)) Udělám radost (možná) přinejmenším Hope, které se tímto omlouvám za mou neaktivitu - vlastně omlouvám se Vám všem.

Můj život, tedy jestli se tomu tak dá říkat, se točí nejvíce kolem školy. Každým dnem více a více "miluji" Marii Terezii a asi nikomu nemusím vysvětlovat proč. Připadá mi, že nejvíce času z celého dne mi zabírá právě učení. Už toho ani moc nenaspím, učím se do půlnoci, i déle. K čemu? Abych měla dobré známky! Čím více se učím, tím méně se mi daří - nevím, možná je to nějaký zákon schválnosti, o kterém jsem dosud netušila (?). Každopádně za to asi nemohou předměty, které se mi zhnusily nejvíce, ale profesoři. Myslí si, že když jsme na gymnáziu - ohó - prestižní škola, tak že máme místo mozku procesor? Je to nejhorší ústav, jaký znám. Tak zůstává jediná otázka - proč tam chci být i nadále? Protože jsem tam poznala ty nejlepší spolužačky a kamarádky v jedné osobě, ony stojí za to to tam přetrpět, konekonců - trpíme společně! Tak k té matuře spolu snad i dojdeme a přetrhneme cílovou pásku!


no toto!

15. října 2009 v 20:58 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Hele, konečně mě napadla - chuť - a já tu chtěla něco sepsat. Blog.cz se mi hnusí čím dál více - co to mám s těma rubrikama v profilu?!! Nic se nezobrazuje, jako odkaz?!! Tohle je mazec, tudiž se na článek můžu vys*at!! A víte, že mě v poslední době nejde nic?!

...Vaše vytočená Renesmé ;)

Nestíhám.

9. října 2009 v 19:36 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Písemky, zkoušení, písemky, písemky. A my se můžeme posrat. Jestli zvládnu nálsedující týden bez dvaceti pětek, tak jsem borka!

P.S.: Pict by Peťka ;)

Strach.

7. října 2009 v 19:42 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Jen na skok - musím napsat - kdybych zítřek neustála.

Jednoduše - nestíhám se učit, ještě mi chybí jeden předmět, vidím to do půlnoci minimálně. I když dnes jsem dostala jedničku s hvězdičkou s písemky z češtiny :) Aspoň něco. Ve škole jinak nechápu nic, zítra testy zkoušení - nezvládám to.

Ale co psychicky nedávám je ta má "nemoc". Žlučník mě trápí, mám speciální dietu. V praxi to vypadá tak, že jím rohlíky, piškoty a přesnídávky. Jo a taky mohu dušenou mrkev, která mi naštěstí chutná. Nevím co bych dělala v opačném případě. Zítra mizím opět do nemocnice na další vyšetření, a předtím ještě k doktorce. Vstávat tak v šest, což já osobně nedám.

Zkrátka jestli to zítra zvládnu, tak už zvládnu všechno. Bojím se doktorů :(

Mám ze zítřka strach.

Mísení neznámých pocitů - zamilovanost a následné zklamání - best friend (!)

4. října 2009 v 23:19 | P€ŤULK& |  Citáty
Oplácíš mi úsměv, zatímco já ten svůj mám ve tváři jen díky Tobě. Odpovídáš mi na otázky, které ti pokládám, zatímco já vím, že nebýt jich, nebyl by ani žádný rozhovor. Vidíš ve mě kamarádku, zatímco já v Tobě lásku...

Jandová & Janda - Dotyky slávy

4. října 2009 v 23:10 | P€ŤULK& |  videa
Zaujala mě melodie i dojemný text ;)


Jak se říká: ,,Všude dobře, doma nejlíp"

1. října 2009 v 20:29 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Dnes jsem se dodrkotala zpátky do své rodné země. Do země, která je mi domovem, i když se za ni chvílemi stydím. Ve Španělsku bylo nádherně - nejlepší kamarádky (i když pár jich chybělo a taky jeden kamarád, ten nejlepší), skvělé počasí, jako na objednávku, báječné jídlo formou švédských stolů, super pokoje (až na ty bezesné noci, kdy němci snad ani nešli spát - hovada!), skvělé památky, zážitky, krásné moře, žádní ladroni (kapsáři), báječné obchody i obchůdky, ale taky dotěrní španělé apod. Nemám chuť to tu vypisovat, ale jestli přijde - dodám i fotky, ale to by sem musel ještě někdo chodit a hlavně, musela bych mít tu již zmiňovanou chuť, kterou momentálně nemám. Jdu se konečně natáhnout do postýlky a zítra no school a v pondělí řed. volno, kdo by to byl řekl. A s tím nejlepším kámošem, který mi maximálně chyběl, budu snad už zítra... Těším se - to ano.

P.S.: Chci zpátky, tady prší! :(