Září 2009

Bye, bye...

22. září 2009 v 21:22 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Už zítra - España ♥

Abbey Dawn by Avril Lavigne - New York Fashion Week Spring 2010

20. září 2009 v 18:16 | P€ŤULK& |  videa Avril
Módní přehlídka Abbey Dawn!


Nic není nemožné(!)

17. září 2009 v 19:58 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Jen, abyste věděli - žiju!

Ano, každý má svůj rituál, který dělá pravidelně a věří. Ano, každý svým způsobem věří! Každý svým způsobem má své náboženství. Ano, mám hodně moc ráda ten seminář ;) Věřím, že jsem přijímačky udělala jen díky talismanu (pejskovi) od rodičů. Věřím, že jsem první pusu dostala díky "šťastnému" tričku.

Čtu si psychologické eseje, od Z. Matějíčka, je to opravdu poučné a čtu to i přes to, že to na seznamu doporučené literatury ZSV není. Prostě jsme si to vybrala z mého oblíbeného oddělení v knihovně - psychologie. Sice to prokládám Cosmo Girl, kterou díky jedné báječné kamarádce považuji za časopis s velkýmČ Čé!

A někdy i Substatiou Compactou a Spongiosou, které má každý ve svém těle :) Jsem zkrátka blázen školou povinný a líbí se mi to!

Po škole "pařím" rybičky a mafii na facebooku, který považuju za závislost, ale pořádnou. Nebo, že by to už byl také rituál (?)...

P.S.: Za týden se budu procházet hezky po pláži kousek od našeho hotelu ve Španělsku. Záviďte, záviďte, záviďte!


Vyčerpaná.

12. září 2009 v 22:11 | P€ŤULK& |  Ze života mého
V práci jsem se po dvou týdnech seznámila nejen z novými sedviči, meníčkama, ke kterému je "originální" sklenice od Coca Coly (ano, upoutávky v televizi), pracovníky (někteří fakt - hustí ;), ale hlavně přístroji, ano mám na mysli toaster - samozřejmě jsem to několikrát spletla a připadala jsem si tam jako to jelito, když jsem tam začínala. Navíc proběhla kontrola a od teď je vše ještě přísněji monitorováno, kontrola temperace, prostě přísná pravidla, která se přece musí dodržovat - a tak je možné, že když si k nám přijdete, byť jen pro ubohý "číz" počkáte si několik minut. Ano, Praha neskonalá, se zase ozvala - udávají pravidla, takže tak. Asi Vám to nic neřeklo, ale já si připadala jak v jiném světě v pátek. Po dnešku už je to lepší, jen tolik lidí, že jsem se od dvou hodin vůbec nenapila :( a to jsem tam byla do sedmi. Stihla jsem tramvaj a následně i bus a konečně se těším na svojí postýlku, jelikož včera jsme spala u babičky, spolu s bratrancem, takže tak. Zažila jsem jedno rande, ano říkejme tomu tak a zítra... ♥ (nepíšu tu jeho jméno úmyslně, mnoho lidí z práce zná tento blog - i když netuším jak - a nemám ráda drby, udržme to v tajnosti ;)

...Renesmé

P.S.: Zítra budíček v 6:00hod... mám už na devět :(

Je to jak nic, to totiž neváží víc.

10. září 2009 v 18:50 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Dnes jsem si po dlouhé době zasprintovala na třináctku, která jela v 6:50hod. Ano, měla jsem na sedm a totálně ospalá a unavená přisedla ke Kice :) Přežila jsem dvouhodinové, monotónní vykládaní o tom, co dělat, když náš kopne proud ve fyzikální laboratoři a že už to mám za sebou jsem zjistila díky Fidorce, která mě vzbudila. Pak biola, mám tak "mazané" místo v učebně, že si mě nevšimne, ale já se učila, opravdu. V češtině jsme dělali prosím mluvní cvičení, což je hodně... úctyhodné. "Těším" se až budu nařadě. Anglina a naše speaking mám ráda, improvizace mi celkem jde. ZSV a následně do čtyř seminář, kterej jsme měli jen do tří a dozvěděli jsme se, že máme dělat prezentace, ku příkladu já mám o Radě Evropy, potom číst povinnou literaturu a udělat zajímavý referát s nějaké knihy. Valí se toho na mě nějak moc, zítra píšeme testík z chemie, paráda, že by 5,5,5 a5? Uvidíme necháme se překvapit. Jinak tento měsíc poprvé budu v práci, pá, so ne - tudiž se hodně moc těším, Fakt těším. Jo!

P.S.: Už za dva týdny si budu válet šunky ve Španělsku ♥

...Renesmé

Armin van Buuren feat. Jacqueline Govaert - Never Say Never

8. září 2009 v 14:24 | P€ŤULK& |  videa
Není to zase tak špatné - od kamaráda. Vlastně je to dost dobré!


Chci zas v Tobě spááááááát...

6. září 2009 v 11:08 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Takovou svobodu a volnost jsem už dlouho nezažila. Konečně nějaká akce v našem malinkém městě. Řeknu Vám, centrifuga je báječná, ještě když máte v sobě marcipánovou tyčinku a asi litr burčáku. Pustili to i pozpátku, myslela jsem, že se fakt pobliju :D Měli tam balónky se Spongebobem a já si ho zapomněla koupit, takže snad dneska :D Žbirka za moc nestál. Bože, když jsem se začala cpát s holkama dopředu na D.Kollera, kterého jsem už jednou viděla, tak už jsem se lehce motala... každá z nás měla v sobě pár litrů burčáku :D Kupovaly jsme ho po litrech :) :) Vzorné holky, ne? ,,Sex je nááááááš, dělá dobře mě i Tobě...." neboooo ,,Říká, že svět je krásnej, svět je zleeeeeej...... Jestli se vážně hodíš nevííím nejdu spáááát" Je to borec. Dneska again?? - No Name a Chinaski!!!

P.S.: Písemky co budou tento týden - neřešit :)

...Renesmé

to. či ono.

4. září 2009 v 21:37 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Nejhorší je, že jsem odolná vůči nadávkám, připomínkám atd. od ostatních lidí, ale když to napíše on, je to jiné a je to přímý zásah do srdce.

Jinak zítra se konečně v našem městě zase něco děje. Více info zde . Asi navštívím kolotoče a v neděli určitě No Name a Chinaski :)

... na zlý časy se zas blýská... tak tak.. je to tak.

...Renesmé :(


jen tak.

3. září 2009 v 15:43 | P€ŤULK& |  Ze života mého
,,Nechcete koupit fyziku? A co matika? Sbírky úloh? Zemák? Čítanky?"

Bože, zvoní mi to ještě teď v hlavě, polovinu knížek jsem nakoupila různě po škole, některé v antikvariátu a některé v knihkupectví, hned vedle. A ani zdaleka nemám vše. Jestli si myslíte, že se ještě neučíme, tak jste vedle. Jedeme už od včerejška a třeba jen sešit z bioly má už popsaných pár stránek. Chudák - zebrový sešit! :D Ale je to fajn, prváci na Vás koukají s respektem a můžete předbíhat na obědech, né, že bych to dělala :D Jinak jsem si, jako slečna třeťačka musela dnes vyrobit cedulku se jménem, jako na základní nebo pomocné škole. Bože. Mám super lavici. Pod lavicí jsou nápisy, jako Poker Face a Madonna. Budu to muset vyzmizíkovat a začít psát své nápisy :) :) Mimochodem jsme včera psala svůj první test, fakt boží, pětka to nebude, ale čtyřka asi jo. Jinak jsem dnes měla nového pana profesora - na angličtinu. Připadala jsem si, jako v hodině konverzace. Netušila jsem, že zvládnu mluvit tak dlouho a držte se - v angličtině! :D Jsem trochu telátko, ale myslím, že teď se to maximálně zlepší. Budu se snažit. Strašně se těším na semináře ze ZSV (základy společenských věd), páč jsem si vybrala profesora, trochu ulítlého, ale zaměřuje se na psychologii a věřte, že já to jednou dokážu. Nebo taky ne :D To už by stačilo. Zase se ozvu.

...Renesmé