Červenec 2009

Válka nevěst

31. července 2009 v 14:56 | P€ŤULK& |  Filmový svět
Dneska dopoledne jsem zkoukla na netu on-line tento film a musím říct, že jsem chybu neudělala, i když csfd.cz tento film hodnotí pouze 47%...
Obsah:
Každá svatba má svůj příběh, tenhle ale není o nevěstě a ženichovi. Tenhle je o nevěstě… a nevěstě. Holky, o kterých je řeč, jsou nejlepší kamarádky Liv a Emma, jež si nemůžou být blíž a zároveň nemůžou být víc rozdílné. Liv jako úspěšná právnička ví, co chce a jak to získat. Emma je obětavá, velkorysá učitelka, která myslí především na druhé. Liv a Emma se dokonale doplňují, pasují k sobě jako jing a jang. To vše se změní, když nešťastným omylem připadnou jejich svatby na jejich vysněném místě na tentýž den. Vdavekchtivé nevěsty jsou rozhodnuty použít všech mazaných prostředků, aby té druhé její velký den překazily. Zdá se, že jedno dlouholeté přátelství spěje ke smutnému konci.

Maria Mena - I'm in love again

31. července 2009 v 14:11 | P€ŤULK& |  videa
in love? Něco na tom bude...
...nebo taky třeba vůbec :)


od Anettky

31. července 2009 v 12:14 | P€ŤULK& |  řetězáky...x_D
Naposledy mi totálně hráblo: včera v práci :D
Naposledy jsem se učila: včera v tramvaji, anglickou praktickou příručku :)
Naposledy jsem si dělala zápisky do: deníčku
Naposledy jsem psala mail: není čas Naposledy jsem četla mail od: dnes
Poslední sms v mobilu se týkala: toho, že Anet je offline
Poslední článek jsem psala o: sobě! Jsem narcista :)
Dopis jsem naposledy poslala: dopis? To už je sakra dávno :D Poslední cd které jsem si koupila: vypaluju :)
Naposledy jsem poslouchala: Aloha from Hell Právě teď mi hraje: GD

Zanesla to na hrob... mýmu potěšeníííí

27. července 2009 v 9:55 | P€ŤULK& |  Ze života mého
...když ona, dno nemááá. Skoč si do tý vody, když tak těžko je ti. Vona ti už poví, co si chtěl věěěědětii...

Na dnešek se fakt hodně těším, ale nebudu psát snad ani proč, jelikož můj blog zná už téměř celý McD a nevím vůbec jak, ale proč ne :D Nebudu si kvůli tomu rušit blog, můžou mi políbit prdel a ti co se tu něco snaží vyčmuchat. Fuck off!! :) Dnes mám až na pět, do půl desáté, není to nejparádnější směna? Je! :) Zase si balím svých pár švestek a mířím do města měst, do Ostravy. Kdybych tam měla PC a net, klidně tam bydlím, ale jen když není babi doma, jinak se to moc vydržet nedá :D

Ani nevíte jak se těším, příští týden jedeme do Prahy a já se konečně setkám s Honzíkem, nejbáječnějším klukem, nejen z literu.cz. Píšeme si snad už třetí rok, ale teď to vyjde. Plánujeme bazén v Pze Podolí, když bude hnusně, tak krytý. Mamce jsme to řekla a kupodivu nadšená, že může jít s náma do zoo, 3Dkina apod. a že nás může provést po Pze - to už jsem nahodila pohled a zmkla. :D Nic si od toho neslibuju, jen ho chci vidět a mluvit s ním LIVE :)
Normálně mám ve středu volno! K nevíře. Domluvila jsem se s Moničkou na nákupech, procházkách, prostě na dalších společných chvílích baby ♥

Sledujete, že když jsem v práci je tak krásně? Na nebi ani mráček, to není fér! :D Já už se těším na samotné (občas) večery s praktickým jazykovým průvodcem angličtiny v ruce, nebo se zapnutou telkou, kde v Ově sleduju výhradně, komisaře Rexe, ženatý se závazky (fakt :D), Hádej kdo jsem a případně Top star magazín, jinak óčko to jistí.

Mám chuť psát a psát, i když to nebudete číst :D Prostě to tu bude a hotovo. Jsem nenormální shopaholička, ani věci si neumím zbalit, nevím jestli si mám vzít čtyřistapadesátosm tílek, nebo jen čtyřistapadesátpět.

Dneska mám v plánu se zakousnout do ChickenRoll ♥ Yeah, this I´m lovin´it ♥

Hej ani mi nevadí, že dnes budu asi na hranclích, páč.... uáááá to je síla přitažlivá, to je k nevíře :D Začíná mi hrabat, nevadí. Těším se na tramvaj, i na to jak nebudu moct usnout, protože je tam prostě moc živo, ale těším se na to, když zavřu oči a začne: linka číslo jedna, směr dubina interspar :D Hej jo, ani mi nevadí, že v baráku jsou samý důchodci a Badruna je někde pryč, kdo ví kde jela na tu chatu a jestli tam vůbec dojela :P
Panebože, nemohli jste mě zastavit, já mám děsnou chuť psát, ale tohle jsem přehnala. Ale nebojte, teď zase bude ode mě klid, takže snad v páááátek. Alóha. Ne žádná alóha, to říkal s oblibou můj ex /manžel/ přítel :D Musím krotit své emoce, ano to bych přesně měla dělat.

Bude mi smutno...
...Renesmé

Av on a yacht in ST. TROPEZ, France (JULY 25, 2009)

26. července 2009 v 19:22 | P€ŤULK& |  paparazzi Av
Snad si Av hodně odpočine. Zaslouží si to :)

Lucie Vondráčková - Skoč si do tý vody

26. července 2009 v 15:15 | P€ŤULK& |  videa
Teď tento song hraje celkem často na Óčku. Nevím proč, ale líbí se mi strašně hrozně moc. Jdu si ho stáhnout do mobilu :)


Av in ST. TROPEZ, France (JULY 24, 2009)

25. července 2009 v 17:36 | P€ŤULK& |  paparazzi Av
Překrásné šaty, sice s lebkama, ale překrásné!

Av in VIP room ST-TROPEZ, France (JULY 23, 2009 - 3:30 AM)

25. července 2009 v 17:29 | P€ŤULK& |  paparazzi Av
V těch zelenkavých šatech ji to mimořádně sluší!!

Av in Nice, France airport (JULY 22, 2009)

25. července 2009 v 17:18 | P€ŤULK& |  paparazzi Av
Av ve Francii. Ta mikina je boží, s ouškama :)

Av in Madeo restaurant in LA (JULY 20, 2009)

25. července 2009 v 17:13 | P€ŤULK& |  paparazzi Av
Av vypadá hodně zničeně, co ji asi trápí? Každopádně paparazzi jí pokoj nedají nikdy ;)

Av shopping at BARNEY'S IN LOS ANGELES, CA (JULY 18, 2009)

25. července 2009 v 17:08 | P€ŤULK& |  paparazzi Av
Avril si vyrazila se svou kamarádkou na nákup. Povšimněte si té výrazné rtěnky, která Av vážně pasuje. Nesmím opomenout její nádherné kostičkované nehtíky :)

-> 46.design

25. července 2009 v 10:15 | P€ŤULK& |  designy
---> 46.design <---

Možná veselejší, možná ne. Ale, líbí se mi :)Všude dobře, doma nejlíp! :)

24. července 2009 v 22:46 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Mám chuť napsat konečně nějaký obsáhlý článek, jelikož je toho fakt hodně, ale nejdříve si odskočím pro Panadol.

Je mi fu(c)k, jestli Vás to zajímá, ale mě se CHCE psát...

Řeknu Vám, už se z toho stává celkem rutina, přijít do práce, odemknout mou milou skříňku, ve které odpočívá velice "sexy" uniforma, ve které se budu následující hodiny pařit, sejít včas dolů, píchnout si IN a... je to zase tady. S některýma spolupracovníkama jsem se za poslední dobu, kdy tam trávím, řekněme hodně času, o dost více seznámila a hlouběji je poznala. Už vím, kdo je lenoch, kdo je pilný, kdo neumí toaster, kdo se bojí grilu, nebo kdo tam koho miluje, nebo nesnáší. Ano, i to se stává. S některýma jsem si, ale přes každodenní řekněme tomu stareotyp (?) začala spíše lézt krkem a někdy, kdyby to šlo, klidně vlezu do mrazáku za country, royal, tasty a ham. masama. Ale celkově to tam mám, jakože hodně ráda, i přes to, že mám novou spáleninu - je krásná, velká a pořád bolí, jsem na ni hrdá. Je to má jizva grilová. Další.

V psaní článku mě zrovna mile vyrušil Honzík, domlouváme se, že bychom se mohli konečně po třech letech setkat, až budu v Praze, což bude... brzo. Moc se na něj těším, ale tím vás nemíním zatěžovat.

Už mě přešla chuť psát dlouhý článek. Takže to ukončím a jdu si vychutnat volný víkend :)

P.S.: Konečně usnu, sladký Havířov, žádný zvuk tramvajek (linka číslo jedna, směr dubina, interspar-grrrr), ani zbíječek opravujícího náměstí, prostě sweet home ♥

O-v-a :)

20. července 2009 v 6:35 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Jůůůů, jakou já mám skvělou náladu. Jůůů a kolik já mám energie, zatím. Už zase je to tady, ten pocit volnosti, zase jedu do Ostravy, zase musím být maximálně samostatná, abych neumřela hlady :D A že bych měla aspoň jeden den volna to nehrozí, takže hezky, pondělí, úterý, středa, čtvrtek i pátek v práci... báječné, už se těším na tu propocenou košili :D Mějte se hezky, doufám, že v pátek jsem "at home"

P.S.: Doufám spíše, že to přežiju, s šéfem za zadkem :D

Harry Potter a princ dvojí krve

19. července 2009 v 16:58 | P€ŤULK& |  Filmový svět
Právě jsem se vrátila ze CineStaru a musím uznat, že to byl vskutku nejspíše nejlepší díl :) Konec byl famózní a scény dokonalé. Už se těším na dalšííí :) :)

harry-potter-and-the-half-blood-prince.jpg (490×755)

Obsah:
Harrymu a jeho přátelům opět začal nový školní rok, a sním i mnoho dobrodružství. Kouzelnická říše již uznala, že se lord Voldemord vrátil. Harry a Brumbál se vydávají na tajuplná místa. No rozhodně se v tomto školním roce nebude nikdo nudit!!

Povzbuzeni návratem Lorda Voldemorta působí Smrtijedi spoušť jak ve světě mudlů, tak ve světě kouzelníků a Bradavice už dávno nejsou tím bezpečným místem, jakým kdysi bývaly. Harry má podezření, že nebezpečí je přímo v Bradavicích, ale Brumbál se soustředí na přípravu na poslední bitvu, která se rychle blíží. Potřebuje, aby mu Harry pomohl odkrýt důležitý klíč, který vede k rozuzlení Voldemortovy obrany - rozhodující informaci ale zná jen bývalý bradavický profesor Horác Křiklan. Vědom si toho přiměje Brumbál svého starého kolegu, aby se vrátil na své staré místo, a slíbí mu vyšší plat, větší kancelář a navíc možnost učit slavného Harryho Pottera.aha aha :D

17. července 2009 v 18:32 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Po pár hodně náročných dnech v práci jsem doma! :) Přišla jsem na hodně zajímavostí, například, že tramvaj, kterou jsem jezdila, v rozmezí pouhých pěti zastávek překlikává zónu, asi takhle: 1,1,1,1,1,1, a najednou 3,3,3,3,3,3 jsem to každý den v duchu počátala, jako by to bylo nějaké zaříkavadlo :D Taky jsem měla velice odvážné špiónské akce, kdy jsem očekávala kdy mi v noci někdo zabodne nůž do zad, musela jsme vypadat vtipně, dokonce jsem z okna sledovala trafiku, která byla před pár týdny vykradena neznámými lupiči, jo, bylo to ve zprávách, tak se nedivte, že jsem se tam zblíznila, navíc sama, bobánek :D

Každopádně teď mám barvu kůže spíše do červena, jelikož jsem se vrátila s koupáku, kde jsem zašla s Markétkou :) Za chvilku jdu s maminkou do Ostravy na hrad, kde se konají Shakespearovské slavnosti, Polívka, Stašová a tak, už se těším :) Moc moc :) No a zítra konečně přijede ségra. Takže budu zase v Ově. No a v neděli jedu do Cinestaru se ségrou na Harryho, který je vyprodaný :D

Let´s go! :) :)

Ostrava :) :) :)

13. července 2009 v 10:10 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Tenhle článek jsem chtěla napsat, už dříve, jenže blog mi nahlásil: ,, Omlouváme se za neplánovaný výpadek. Na opravě pilně pracujeme." No, co říct? Už jsem si zvykla :D

Loučím se s Vámi, jedu zase do Ostravy, kde se opět sama budu živit, ale já jsem samostatný člověk a zvládnu, navíc, v pravou chvíli, ode dneška u nás na pár dní neteče teplá voda. Budu pracovat a pracovat a chodit ven s lidma s práce :D Prostě se těším, i když budou tropy a asi i dost velký frmol, když začíná premiéra Harryho. Jop, už jsem si objednala lístky, až přijede ségra, tak v neděli na něj pádím :) V pátek na Shakespearovské slavnosti, Polívka a Stašová, jop to je dvojka. No nic, mějte se báječně a myslela na mě, jestli ještě žiju. Ono, jestli se do té práce vůbec dostanu, od včerejška zasrané výluky. Sakra sakra! :D

Pár mých fotek :)

12. července 2009 v 16:37 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Hodím Vám sem nějaké fotky, aby jste nezapomněli, jak "nádherně" vypadám :D :)


Maria Mena - Self Fulfilling prophecy

11. července 2009 v 22:57 | P€ŤULK& |  videa
Ta je překrásná!


Važ si každého okamžiku, kdy jsi s osobou, kterou miluješ, protože nikdy nevíš, která chvíle je ta poslední...

11. července 2009 v 13:10 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Když mi nějaký idiot, který nemá ani mozek, řekne, že jsem hloupá kráva, zasměju se, protože vím, že on netuší ani kolik je jedna a dva. Když mi holka, která si myslí, že je kamarádka, řekne, že jsem děvka, zasměju se, protože vím, že ona střídá jednoho kluka za druhým. Když mi, ale řekne nejlepší kamarád, za kterého jsem ho podle všeho považovala jen já, že se lituju, že všechno vzdávám, ať se vzchopím a netrápím se kvůli jednoho nejmenovaného blbečka (což už dávno není pravda) a podobné věty, které vytvořily pomalu slohovku, byť jen na komunikaci, zvané ICQ. Myslím, že mi dal jasně najevo, abych se mu už nepletla do života, naznačil i něco, že mě z tak skvělého a všemi oblíbeného ICQ smaže. Tak ať. Jsem chudinka a jsem sama. Už to tak je a prostě i bude. Nezasloužím si žádné přátele. Nikomu nevysvětlím, že jsem náladová piča, každý vám řekne ne, to určitě nejsi. Ale když to přijde, raději se od Vás otočí zády, místo toho, aby vás podrželi a byli s vámi. Bude to těžké zapomenout na tak úžasného kamaráda, navíc, když se s ním budu i nadále stýkat v jedné nejmenované práci, ba co víc, pomalu, ale jistě se stává mým nadřízeným, takže si to možna pěkně vylížu. Nevadí, i tohle se v tomto kurevském životě stává. Už nechci poznávat nové lidi, protože to VŽDYCKY dopadne stejně. Nechte mě na pokoji. Nechte mě to tu přežívat! Už prostě dochází veškeré síly.

Bude mi chybět - nehorázně moc.

Jestli je na světě někdo, kdo mě uměl rozesmát za jakékoliv situace, byl to on. On mě také vzchopil, když jsem byla před pár měsíci na dně, kvůli obyčejné naivní lásky - takovou chybu už nikdy neudělám! On tu byl pro mě a já to zase posrala. Jako vždy. The end.

P.S.: Jsem hrozně ráda, že nezná tenhle můj trapný "deníček".

... šíleně smutná Renesmé