Květen 2009

Britain's Got Talent 2009 - The Final

31. května 2009 v 20:14 | P€ŤULK& |  videa
Finálová videa:

1) Podle mě, tedy vůbec neměl do finále postoupit, ale budiž...Poctiví lidé nebývají bohatí. Bohatí nebývají poctiví.

31. května 2009 v 8:21 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Už je mi lépe - ono pár dní mě dost krutě pobolívala slinivka břišní, což se mi nikdy teda ještě nestalo... také jsem měla halucinace a z ničeho nic omdlívala, takže za sebe dnes neručím. Neříkám, že to přešlo, jen je mi lépe :)

Dnes, v tom odporném psím počasí jdu do práce. Ale ne, jako vždy na celý den, ale dnes jen na čtyři hodiny a to ještě na to nejodpornější stanoviště, ale co. Udělám si dva pletené culíčky, nasadím úsměv, popadnu hadru do ruky...a po pár minutách už budu trpět samomluvou :D A to vše pod ostřížím zrakem té nejuřvanější... brrr...držte mi pěsti :)

Týjo včera byl na ČT2 koncert, sice starý, ale přesto koncert Green Day... Uááá jsem se vrátila trochu do minulosti a byl to mazec. Škoda, že při evropském turné, se vyhnou čr... překvapivě.

No nic, já budu končit, měla bych se připravovat do školy, nebo aspon konečně dodělat tu prezentaci... mějte se krásně :)


-> 44.design

30. května 2009 v 15:33 | P€ŤULK& |  designy
--->44.design<---

Už to chtělo zase změnu - tentokrát jsem si dala vážně na čas. Tak snad se Vám taky líbí :)


Britain´s Got Talent - I., II., III., IV.semifinále

29. května 2009 v 17:27 | P€ŤULK& |  videa
Možná jste si všimli, že se zajímám o Britskou soutěž: ,,Britain´s got Talent"

Nyní probíhá semifinále a já zde zveřejním ty nejzajímavější kousky. Snad se Vám budou líbit tak, jako mě :) Navíc, zaslouží si článek... obdivuju jejich odvahu, že do takové soutěži šli. Jestli máte chuť a čas, vrhněte se na zhouknutí, stojí to za to! Je jich trochu více, i když jsem sem nedala všechny, které jsem zkoukla a musím říct, že je to vážně PERFECT :)

I.semifinále

1) Susan Boyle - tohle jméno zná už i u nás kdekdo. Myslím, že jasná favoritka na vítězství :) Překrásná píseň.Knihami mrtví poučují živé...

28. května 2009 v 21:12 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Omlouvám se všem, kteří si všimli, že zde poslední dobou chodím opravdu jen zřídkakdy...

Není čas. Každý den nastává něco nového - člověk nikdy neví, co si od toho má slibovat. Nikdy netuším, co mě překvapí další den. Mám se těšit, nebo naopak bát? To je v těch krásných, zářivých, nekonečně vzdálených hvězdách.... Každý den je tu nová šance, nová naděje, která postupně stejně uhasíná :) Uhasíná, jako prostá svíce, kterou sfoukneme, když už prostě nechceme dále sledovat tu září, cítit to teplo, které z ní září... a nejen ze svíce.

Jsem strašně moc ráda za chvíle s milovanýma osůbkama, kterých bylo v poslední době dost, což mi minimálně přidá na úsměvu. Ta empatie, kteří mi někteří dokazují - to je překrásný pocit, vědět, že někomu na vás záleží. Zamilovala jsme se do autora, který zemřel v roce 1902, ale přesto... jeho díla jsou neobyčejně velkolepá... naturalistický francouzský realismus od Zoly je něco neuvěřitelně nádherného, co mi dodává obrovitánskou sílu ♥

Vím, už začínám býti egocentrická, proto raději tyto řádky ukončím a slíbím (?), ne neslíbím, ale pokusím se tady chodíš častěji...

...Renesmé ♥

Av in Malibu, CA (May 25, 2009)

28. května 2009 v 12:56 | P€ŤULK& |  paparazzi Av
Avril si užívá! Tak to se mi líbí - Avril si s kámoškou užívá v moři. A co mě zaujalo nejvíce? Jak to natřeli paparazzi, nemyslíte? :)
Taylor Lautner in "Caught Up In You"

26. května 2009 v 13:33 | P€ŤULK& |  videa
Je tu Taylor :) Super song...


18.5. 2009 - 24.5. 2009

25. května 2009 v 16:44 | P€ŤULK& |  návštěvnost
Už mě to tolik netíží, jestli sem přišli tři lidi, nebo tři tisíce, ale přesto děkuju ♥

Navstevnost za minuly tyden (18.5. 2009 - 24.5. 2009) je:
Pondeli: 448
Utery: 797
Streda: 486
Ctvrtek: 466
Patek: 618
Sobota: 355
Nedele: 512

Celkem: 3682


Pohoda

23. května 2009 v 14:48 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Jelikož je dneska snad historicky první sobota, kdy nemám směnu, tak tady alespoň hodím článek. Je teď takové divné období - spoustu jsem si toho uvědomila, s jedním nejmenovaným chujem a s jednou nejmenovanou puťkou natrvalo skončila :) A více to řešit nehodlám. A tečka! Nebo, víte co? Raději tečky dvě!! :)


Taky jsem si po těch velkých ránách v poslední době začala prostě užívat. Takže mé nálady se střídaly, jako na ubohé sinusoidě. Jednou zachumlaná v posteli s knížkou v ruce, kapesníkama pod polštářem a slzy jen tekly... Podruhé zase s kamarádkou na prosluněné procházce, kdy při každém kroku ze mě sála ta báječná energie! Přes týden jsem si užívala s Lucinkou. V posledních dnech zase s Anetkou... V Havířově, včera zase v Ostravě - na nákupech. Asi budu vážně shopaholička, jinak si to nedokážu vysvětlit... Je to, jako řetězová reakce.. koupíš si jednu věc a najednou další a další a další! Ani Terranova nezklamala. Ale řeknu vám... to počasí včera odpoledne... jak se z takového sluníčka mohlo vyklubat něco tak odporného? Déšť, kroupy, vichřice... promočené jsme došly do busu, divím se, že nás řidit vzal. Bylo to úžo dobrodrůžo :D Ale byly to další supr okamžiky se skvělou kamarádkou, viď Aneťulinečko ♥


Večer si chci jít s taťuldou zaběhat do lesa :) Jinak zítra večer se opět oháknu do společenských hadříků, jdeme ze školou na operu - Faust do Dvořáka v Ově. Už se těším, fakt, že jo :)

P.S.: Mám nový MAXI plakát - Edward & Bella ^^

Nine Inch Nails - Hurt

23. května 2009 v 13:39 | P€ŤULK& |  videa
Johnny má prostě skvělý hlásek ♥ Rock on ! :)


Av leaving Koi Restaurant in LA (May 21, 2009)

23. května 2009 v 13:37 | P€ŤULK& |  paparazzi Av
Opět byla Av ve svém oblíbeném podniku...maximálně ji to slušelo.

->při kopírování prosím i s touto ikonkou!!;) / Všechno sehnat, zmenšit, nebo přeformátovat, nebylo zrovna bez práce;) /


Dobíjím energii :)

21. května 2009 v 22:27 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Vím, v poslední době tady na to trochu více prdím, ale je na čase se ozvat, nemyslíte?

Když jsem dneska chtěla konečně napsat článek, nějak mi došla slova a pak už jsem fičela ven, s kamarádkou, za sluníčkem. Kolem osmé sednu k PC, že začnu psát článek, jenže v tu ránu mi napíše kamarád, ať zajdu ven. Takže teď jsem přišla a snad ten článek už napíši :)

V poslední době je nějak strašně moc změn... Mimo jiné jsem vystřídala pár nálad a poznala, některé lidi, které jsem dosud milovala a teď nesnáším. Nikdy jsem to nechápala, jak člověk může mít přestat rád někoho tak blízkého ze dne na den... už to chápu :)

Ve škole naprostá nuda, kdyby do mě občas Lucka nežduchla, že je ještě hodina, tak přísahám usnu. Jelikož jsou pořád maturity, i příští týden, máme skvělé rovrhy, typu na devět a do dvanácti a to ještě skvělé hodiny s úžasnýma profesorama... prostě NUDA!Včera mě chytla depka... ta byla, ale vskutku pořádná. Nepomohly ani holky ve třídě, ani kapesníky, ani Milka. Až potom jeden kamarád - jsem mu za to hrozně vděčná, říkám vám pořád, že v práci jsem poznala jen ty nejlepší človíčky!

No, ale dost o mě, je na čase ukončit článek... Myslím, že nejčastěji jsem na facebooku, kde se dozvíte věcí... a pokoukáte fotek. Prostě je to bezkonkurenční server! :)

Snažím se užívat si sluníčka naplno, i když uvnitř jsou veliké rány, které se jen tak nezahojí. Ale snažím se :)

Mám Vás ráda...

...Renesmé

Z obyčejného života II.

19. května 2009 v 21:51 | P€ŤULK& |  povídky
Na četné žádosti jsem sesmolila pokračování prvního dílu :)
P.S.: Nehledejte v tom mnoho skutečnosti.


Sluneční paprsky se draly i skrz žaluzie a já otevřela oči s úsměvem, že ještě nemusím vstávat. Koukla jsem se na mobil, abych zjistila kolik hodin je a k mému úžasu jsem zaspala! Zase! Kouknu na druhou polovinu pokoje, kde by měla být má milovaná sestřička, ovšem tam nebyla. ,,Ta mrcha!" pomyslela jsem si. Ani neměla snahu mě probudit. Tak to jí tedy nedaruju, pomyslela jsem si. Vystartovala jsem do koupelny, kde jsem byla maximálně pět minut (na mě teda celkem rekord), naházela na sebe nějaké to oblečení a běžela na zastávku.

Tiše jsem zaklepala na dveře mé "oblíbené" učebny biologie. Sotva jsem rozdýchala ranní rozcvičku do školy, už se na mě díval káravým pohledem náš profesor biologie. V následujících pěti minutách jsem slyšela to, co slýchávám vskutku často. Věty typu: ,, Nováková, Nováková, už zase?!" mě už nedokáží rozhodit. Zkrátka jsem to nějak vydržela, stejně tak, jako následující hodiny předmětů, plné učiva, které se nám bude v životě přece hodit.

Dnes jsem si dávala pozor, abych nepřejela mou zastávku. Vystoupila jsem správně a zdárně došla domů. Doma jsem musela našim ukázat "výstražný" papírek, o mé absenci. Následně jsem nafasovala zaracha! V šestnácti letech - je to normální??? Jelikož jdu zítra s kamarádem z práce do kina, tak musím dnes sekat dobrotu, aby mi bylo zítra odpuštěno a já dostala zpátky svou svobodu.

Zavřela jsem se v pokoji, pustila jsem si Green Day a dala jsem se do kreslení. Fantazie mě stále neopouští, za což jsem samozřejmě hodně ráda. Jsem divný člověk, proto dělám často divné věci, jako např. i dnes. Zase jsem si povídala s plakáty, hlavně s Alicí a Jasperem (nehledejte v tom žádnou závislost, jenom to ne) - zkrátka mi rozumí… A ti dva mají geniální schopnost nahlížet do mé duše.

Zavolala jsem Lucce, jestli se nechce stavit, když už jsem doma vlastně uvězněna. Její odpověď mě vůbec, ale vůbec nepřekvapila. S kým asi je? Jasně, že se svým Jirkou. Ale tak na druhou stranu, alespoň někdo z nás dvou je šťastný i v tomto směru. Někomu holt osud nepřeje. Já to ale nevzdávala a napsala jsem SMSku Monče. V zápětí mi přišla odpověď, že se omlouvá, ale je s Tomem. ,,Do prdele už", naštvala jsem se, když mé dvě nejlepší kamarádky (které tu pro mě byly vždy, když jsem potřebovala a já samozřejmě pro ně) nemají na mě čas, zase. Ještě jeden marný pokus u mého bývalého, kterého pořád miluju, ale odepsal mi, ať už ho neotravuju, takže tak.

Se slzami jsem se schoulila na postel a nebyla schopna normálních myšlenek na normální věci… Už mě vše přestává bavit…
...


Miley Cyrus - Hoedown Throwdown

19. května 2009 v 14:36 | P€ŤULK& |  videa
Hej to je mega! :D Fakt super - ten film budu mít povinný, protože - ségra...


by Adelínka

18. května 2009 v 21:46 | P€ŤULK& |  od VÁS
Děkuju moc sluníčko :-*


Miluju maturitní období...

18. května 2009 v 14:01 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Samozřejmě milovat přestanu, až to bude čekat mě, ale na to je ještě spousty času :)

V poslední době vážně NEstíhám. Prostě pořád někde lítám. Bylo toho hodně... škola, práce, kamarádi, rodina, zábava. Teď je to sice trochu volnější, ale na PC jsem jen protože prší. Teda, chvilku jo a pak zase vylízá slunko.. čert, aby se v tom vyznal :D Víkend byl úžasný, skvělé zážitky s tramvajema v Ostravě, super procházečka včera ehm s mým bývalým. A hlavně jsme nepsali z bioly - písemka se přesouvá na příští týden, páč byl u maturit... juhůůůů :) Takže celkem pohoda dřez.

Řeknu Vám... na blog v poslední době nemám ani chuť tak, jako dříve. Ale to neznamená, že ho ruším či pozastavuji, to bych neudělala. Mějte se fanfárově a nezlobte se :)
11.5. 2009 - 17.5. 2009

18. května 2009 v 13:04 | P€ŤULK& |  návštěvnost
Tak to jste mě teda opravdu vůbec nepotěšili =-O Ale víte co? Mě už je to fuCk :D

Navstevnost za minuly tyden (11.5. 2009 - 17.5. 2009) je:
Pondeli: 382
Utery: 540
Streda: 317
Ctvrtek: 302
Patek: 311
Sobota: 74
Nedele: 102

Celkem: 2028

Juchů :)

15. května 2009 v 14:34 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Moji milí zlatí :)

Jelikož v posledních dnech vůbec nestíhám, jsem ráda, když se připojím na ICQ, projedu fb a kouknu na mail. Učení bylo fakt hodně a ještě mě v příštím týdnu čeká jedna BIG písemka z biologie, ale zároveň i maturitní týden a s ním i rozvrh typu na devět a do dvanácti :) Takže si nemůžu stěžovat... Taky jsem byla v Ově nakupovati nějaké to oblečeníčko... A jelikož mi včera přišla výplata... tak jsem si konečně koupila komixovou Emily ^^↓
A na aukru jsem zakoupila tuto přenádhernou tašku, kterou mi jedna moc příjemná prodávající již včera poslala a už dneska přišla! ^^ Takže jsem happy :)
Jinak o víkendu budu v práci, tudiž budu u bábinky v Ostravě, takže se na net nedostanu, tudiž se nezlobte. Mám Vás ráda :)

Lucinčiné narozeninky :)

14. května 2009 v 14:55 | P€ŤULK& |  Ze života mého
Znáte takové ty okamžiky, na které jen tak nezapomenete? Na které, vzpomínáte, až se slzami v očích, jelikož se nemůžete přestat smát? Takhle super mi bylo nedávno... 8.5.2009 měla Lucinka oslavu narozenin, na které samozřejmě nesměla chybět ani Terezka, Verunka, Monička a taky já :)

Myslím, že kdo viděl všechny fotky, tedy téměř všechno fotky na fb, tak ví, o čem mluvím, ale to není důležité, jsem ráda, že jsem ztrávila chvilky s mýma milovanýma zlatíčkama za třídy :)

Tak a ještě i pár fotek, ale opravdu jen pár: