Dárek...moje tworba...=o)

12. září 2007 v 21:11 | P€ŤULK& |  povídky
"Je ráno jako každé jiné"pomyslel si.Cestou do školy si všiml hřbitova.Nikdy si ho nevšímal ale teď jako by ho tam něco táhlo.Podíval se na hodinky,bylo za deset minut osm.DO školy přijdu stejně pozdě řekl si pro sebe.Otočil se a šel se mrknout na hřbitov.Když vstoupil ucítil atmosféru ticha a klidu.V tichu místa se najednou ozval křik následován několika výstřely.Rozběhl se směrem odkud vycházel křik.Viděl dva muže jak se sklání nad tělem ženy ale do obličeje jí neviděl.Hrůzou sledoval jak jí jeden z mužů jedním pohybem odťal hlavu od trupu.Začal řvát a utíkat.Během několika minut ho chytil a vyřízli mu jazyk.

Probudil se celý spocený.Vstal a šel se umýt.Někdo zazvonil,nejspíš pošťák.Šel mu otevřít převzal od něho balíček s dopisem.Otevřel dopis a s hrůzou přečetl co na něm bylo krví napsáno:
I sen se může stát skutečností!My si tě najdeme....!!
Zarazil se nad špatný vtipem.Otevřel krabici.Byla v něm hlava kterou nepochybně poznal.Do očí mu vyhrkly slzy."PROČ ZROVNA ONA????"Zařval z plných plic.Opatrně vyndal její hlavu a přitiskl jí k sobě.Tiše kanuly slzy na zem.."Brzy se stekáme"zašeptal jí do ucha.Vzal si sekáček na maso a pistol která mu zůstala po otci.Šel na hřbitov.Viděl je tam už na něj čekali.S chladným usměvem vytáhl pistol a prostřelil první muži mozek.Vytáhle sekáček a hodil ho po druhém muži.Ten však zmizel a objevil se za ním.Náhle uslyšel v hlavě tisíc hlasů.Poznal že to jsou další oběti."budeme s tebou nic se ti nemůže stát.Musíš nám ale propůjčit svoje tělo."Přikývl.Věděl že je to jeho jediná šance na odplatu.Koukal jak jeho tělo ničí posledního muže.Nejdřív mu useklo jednu ruku pak vytrhlo oko.A triumfálně vyrvalo jeho srdce z těla.
Tuto "povídku" jsem napsala sama tak ji prosím nekritizujte moc....=oDsnažila jsem se znázornit mé momentální city, ale vím, že tato povídka není moc povedená určo se zlepším...=oD=o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbííí...??

jj....
nn....

Komentáře

1 N.atalka x_O N.atalka x_O | Web | 12. září 2007 v 21:17 | Reagovat

Hezký;)nechceš spřátelit?:D

2 bagy bagy | 12. září 2007 v 21:21 | Reagovat

mno natož že to je tvé poprve to ujde ale je to moc sadystické aleto je můj názor :-*

3 Peťka ;) Peťka ;) | Web | 13. září 2007 v 9:01 | Reagovat

no.... tak nějak nevim, co na to říct... je to... zajímavý ;) i když na mě moc krvavý a nedotáhlý do konce... na první dílo, ale dost slušný ;).ale pokud si potřebovala vyjádřit svoje pocity nebo náladu, tak není nic lepšího než se z toho prostě vypsat... to fakt doporučuju.... ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama