Sandra Bell

21. dubna 2007 v 16:06 | Peťule |  zpěvačky
Tohle o sobě napsala ona sama.....
Většinou v těchto sekcích se najdou dlouhosáhlé biografie o velkých osobnostech, projektech, špičkových vzděláních, úspěších avšak v mých 13 letech toho asi mnoho nebude. :) ……my totiž……začínáme….
Jmenuji se Sandra a narodila jsem se 11. 11. 1992 ve Frýdku Místku. Bydlela jsem v malé obci na Ostravici. Od šesti let jsem chodila do Lidové školy umění ve Frýdlantě / nad Ostravicí na hodiny baletu a zpěvu. Taktéž jsem chodila do modelingové školy a už jako malá holka jsem předváděla dětské modely na módních přehlídkách. V mých deseti letech jsme se přestěhovali do Prahy. Dále jsem pokračovala se zpěvem v lidové škole umění tentokrát v Říčanech u Prahy. Prošla jsem druhou modelingovou školou Lamberti and Garccia, kde jsem se naučila pracovat před objektivem. Je to práce tvrdá a náročná,ale stejně jsem si ji zamilovala.
Ve dvanácti letech jsem začala chodit na soukromé hodiny zpěvu. Dnes, když mám trošku volna, tak jezdím za mou nejoblíbenější paní učitelkou p. Hajdovou až do Ostravy.
V květnu roku 2005 jsem vyhrála titul první ViceMiniMiss Varyáda v Karlových Varech. Jako volnou disciplínu jsem zpívala písničku od zpěvačky Heidi Janků "Tahity". Na ten aplaus nikdy nezapomenu a v tu chvíli jsem se chtěla stát zpěvačkou. Ve třinácti letech jsem nazpívala svou první písničku od mého velkého vzoru a amerického miláčka Hillary Duff "Hey Now". Mou největší láskou je pop a proto ze mne nikdy nebude žádná rockera nebo rapperka. Momentálně jsem žačkou základní školy v Praze a mám ještě rok, abych se rozhodla o své budoucnosti.
Sandra :)
V Praze 16. 10. 2006
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikki Nikki | Web | 21. listopadu 2007 v 15:19 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama